Ключовий Резерв

Головна » Проекти » Ключовий Резерв
...
3
2
1

Чим цікавий саме цей проект? Кожен зможе знайти собі заняття до смаку:

Якщо Ви хочете взяти участь собою особисто, то для Вас буде цікавим Проект «Я», можна навчитися бути успішним тут і зараз, завжди і скрізь.

Для тих, хто хоче стати капіталістом і ніяк не наважується, у цій грі буде представлений проект «Еліта» - як змінити свій клас (був ключовою фігурою в бізнесі, а став володіючим та керуючим свого бізнесу). Спробуйте в грі зробити те, що поки що не виходить у житті і вирішіть для себе – «А воно Вам потрібне?».

Якщо Ви бажаєте приїхати в гру з командою, то для Вас - Проект «МИ» - це перевірка команди - «хто є хто?», командоформування, командний «укол бадьорості» - ігровий «чарівний пендель» надасть прискорення команді у будь-якій діяльності. Гра - це і можливість вирішити командні проблеми, і відфіксувати, а може вирішувати проблеми управління всією компанією.

Якщо Ви втомилися від інформації, якою забиває навколишній світ і водночас не знаєте, як розповісти про себе – для Вас Проект «Інформаційна інвазія» - як навчитися захищатися від інформаційного сміття (сортувати та ранжувати отримувану інформацію з підстав значущості, актуальності, достовірності, безпеки), а також ефективно передавати інформацію іншим людям.

Буде можливість просто і без вишукувань навчитися керувати і це - Проект «Управління людиною», який дозволить навчитися ефективно управляти собою, іншими (підлеглими, конкурентами, партнерами) та ситуацією в цілому. Зрозуміти, чим управління відрізняється від маніпуляції. Навчитися керувати і не потрапляти до «лап» маніпулятори.

Буде надано можливість презентувати та особистий проект - кожен зможе під свою власну тему (ідею бізнесу, ідею продукту, будь-яку ідею, яку хотів би втілити і ніяк не виходить) зібрати команду з учасників і в грі знайти шляхи втілення. Протестувати, чи цікава ідея суспільству і чи варто її втілювати у житті.

Кожен учасник має право самостійно вибрати собі, у що грати.

Фішка «КР» у тому, що всі ці теми взаємопов'язані, взаємозалежні та одна без одної взагалі не набувають розвитку.

Кожен «Я» є членом якоїсь команди – «Мы». І різні команди спілкуються та здійснюють «Інформаційну інвазію». У командах є ті, які хотіли б стати власниками і тоді їм треба навчитися самим створювати команди. Можна продовжувати, але думаю, що Вам наша ідея зрозуміла. Загальне поле спілкування, цікаве для всіх команд, задано з самого початку!

Насправді все важливо, цікаво та потрібно! І учасники гри візьмуть найактивнішу участь в обговоренні всіх тем.

Будемо раді бачити Вас та Ваших колег серед учасників нашої гри.

Детальніше що таке гра, можна ознайомитисьм тут.