Гра «Зимові ловці можливостей»

Головна » Проекти » Ловці можливостей

Почнемо із банальностей. Життя  підносить нам постійно сюрпризи, причому часто неприємні. Ми метаємося, намагаючись вибратися зі складних ситуацій, шукаємо вирішення проблем, тихо переживаємо або перечікуємо великі та дрібні неприємності.  Коли придавило, притиснуло, стукнуло і напружило, ми або сидимо і страждаємо, розмазуючи сльози та соплі, або реагуємо у пошуках протиотрути,  хапаючи перші, що трапилися під руки «ліки» і закриваємо «дірку». У першому випадку ми – мученики, у другому – герої. Назвемо цю поведінку реактивною і, даруйте, банально-тривіальною.

  • А інакше, це як, запитаєте ви? Давайте розбиратися...
Ну, по-перше, пожежу легше запобігти, ніж загасити. І простіше не пити багато вина, аніж потім лікувати головний біль. Але для цього потрібно щось по-іншому робити, вибудовуючи необхідну лінію поведінки. Адже змогу іншої поведінки були? Були. Але вибір стратегії поведінки був зроблений на користь «головного болю», а не здорового способу життя.
  • А чому?
Наскільки були зрозумілі наслідки такої стратегії та виставлені внутрішні пріоритети?

Що  важливіше – здоров'я чи миттєве задоволення?

Здоров'я або «показові виступи» відданості співтрапезникам?

Чи були інші можливості досягнення цілей та задоволення своїх інтересів, крім використаних?

Не думав, не дивився, не рахував.

А зазвичай у житті, чи думаємо ми   про різноманітність  можливостей, обираючи лінію поведінки своєї, своєї компанії, свого бізнесу? Чи можемо розрізнити побачити, розрізнити можливості, зрозуміти як ту чи іншу можливість використовувати?

Найчастіше, стикаючись із чимось незрозумілим, невизначеним, ми сприймаємо це як небезпеку. А чи можемо ми вирізнити небезпеку від можливості? А в межі, трансформувати на можливість все, що зустрічається на нашому бізнесовому шляху! А що таке можна? Запитайте ви.  А ось для того, щоб відповісти на це питання, і варто пограти.

Бувають дуже рідкісні ситуації, в яких  життя «не залишає вибору» -  і це таки так alarm.  Чи, можливо, можливості для вибору, таки були, але ми їх не розрізнили?

Беру на себе сміливість припустити, що можливості є завжди і скрізь і навіть у таких ситуаціях, коли нам здається, що всі виходи перекриті. Просто в метушні, через біганину і клопітне життя ми розучилися їх бачити, цінувати, вибирати та використовувати.  Ми хапаємо, що саме «пливе в руки», затикаємо «alarm» і мчимо далі.

Так ось,  шановні панi та панове, Ladies and Gentlemen, ми пропонуємо Вам пригальмуватися, у гарному сенсі цього слова  і поміркувати, попрацювати, пошукати, знайти, а головне навчитися використовувати найрізноманітніші та екзотичні можливості в ході гри «Ловці можливостей».

Ось вам для розминки, ловіть:
  • Можливість 1. Прийняти  участь у грі. Гра - фантастичний драйв, інсайти, відкриття, досвід, аналізуючи який ви отримаєте нові уявлення про себе, бізнес, світ. 
  • Можливість 2. Попрацювати в компанії таких же людей, що шукають, які не бажають упускати можливості. “Окопне братство” - спільнота людей, які брали участь в одній грі, з якими і після гри можна поспілкуватися, порадитись, обмінятися новим баченням, а можливо й створити нові бізнес-відносини
  • Можливість 3. Побачити нові горизонти. Зрозуміти, що є, куди прагнути, відкрити для себе нове бачення та нові ідеї, які можна втілити у реальному неігровому житті. А заразом у грі завжди є шанс знайти для себе команду, або місце в команді, або людей, з якими хотілося б створити команду для бізнесу в житті.
  • Можливість 4. Познайомитися та попрацювати з нами, видатною та легендарною командою «Медіа-Ключ»!  Повірте – це унікальний шанс!

До зустрічі! Ми впевнені, що ви не пропустите можливість стати ловцем можливостей!

Будемо раді Вашій участі!

Вирішили прийняти участь?